Z Code? Co to je?

Z Code je komunita sdružující profesionální sázkaře z celého světa. Poskytuje svým členům prostor pro sdílení tipů a spoustu nástrojů a možností, jak se zdokonalovat v sázení. Základním stavebním kamenem systému je sdílení tipů mezi experty na různé sporty. Ti umísťují svoje tipy a jejich hodnocení na “zeď”, která funguje podobně jako např. na Facebooku. Příspěvky od expertů na zdi pak vypadají takto:

Hodnocení tipů od Gdoga na NBA 31.10.2019

 

 Pokrytí sportů je široké. Nemůže chybět fotbal a hokej, ale hodně top expertů se věnuje tradičním zámořským soutěžím v hokeji a basketbalu a dalším sportům typickým hlavně pro USA – baseballu a americkému fotbalu. Zajímavým zpestřením jsou potom tipy např. na e-sporty. 

Tipy od vybraných expertů si můžete nechat rovněž posílat do mobilu přes appku. 

Kromě sdílení tipů  nabízí  spoustu dalších nástrojů a pomůcek pro sázkaře. Např. si lze tvořit svoje automatické sázkařské systémy, které generují tipy na základě předem daných kritérií.  

Zkoušení těchto nástrojů bude pro mě zřejmě až náplní na “dlouhé zimní večery” a námětem pro jeden z dalších příspěvků, který bych systému rád věnoval.

 

První výsledky

Systém testuji od začátku října a s výsledky jsem zatím spokojen. V prvních dnech jsem se vezl na pozitivní vlně a ROI tipů, které jsem podle expertů podal, se pohybovala kolem 20%

Nutno podokntout, že jsem takhle vysokou návratnost měl i přesto, že jsem experimentoval s velikostí vkladů, výběrem expertů, od kterých dostávám tipy atd. Kdybych si odpustil některé pokusy, byla by ještě vyšší. 

  Následovala i negativní série, po které jsem se dostal na ROI kolem 10%. V posledních dnech jsem moc nesázel, ale úspěšnost podaných tipů byla opět hodně vysoká. 

Z časových důvodů nebyl v říjnu prostor zaznamenávat všechny tipy (při sázení podle expertů, kteří “jedou” live sázky není problém mít objem sázek několik desítek tipů za den). 

Dají se tipy sázet český sázkovkách?

Rozhodně ano. Během testování jsem byl schopný při kombinaci sázek vypsaných na Tipsportu a SazkaBetu podat cca 95-97% tipů. Případů, kdy se vyskytne tip na sázku, který naše kanceláře nemají vypsanou, je minimum. Sedí i kurzy, které většinou odpovídají tomu, co nabízí naše sázkovky.

Každá legrace něco stojí...

… a o členství v této  komunitě platí pořekadlo doslova. Základní cena měsíčního členství je 240$, tedy asi 5000 Kč. Sami autoři systém popisují jako VIP klub, který je zaměřený na profesionální sázkaře a cena tomu bohužel odpovídá. Web ale sleduji delší dobu a mám zaregistrovaný email, na který mi chodí několikrát za rok nabídky na speciálná slevové akce, díky který se dá měsíční členství pořídit asi za třetinu, tj. kolem 80$.

Pro sázkaře připravené “točit” větší objemy sázek a peněz je to výborná investice. Pro rekreační sázkaře je cena nastavená vysoko.

Zkušební přístup na 7 dnů

Z Code je výborným nástrojem, ale díky svojí ceně není pro každého. Pokud to to ale se sázením myslíte vážně, doporučuji ho alespoň vyzkoušet. 

Po komunikaci s autory se mi podařilo získat link na 7 denní zkušební verzi za cenu 7$. To je při kvalitě a množství tipů, které za 7 dnů dostanete, hodně zajímavá nabídka a doporučuji ji využít.