Testuji Z Code - 3. díl

Zkušenosti dalšího uživatele

Frisbald, červen 2020

Jeden z členů mojí skupiny na Facebooku Z Code vyzkoušel na podzim 2019 a rozhodl se o svoje zkušenosti na následujícíh řádcích podělit. 

S webovou stránkou zcodesystem.com jsem se seznámil minulý rok v září, kdy mi můj kamarád tento web doporučil. Měsíční členství v hodnotě 5000,- aniž bych pořád věděl do čeho jdu.. Velkou roli v mém rozhodnutí hrálo i doporučení od kamaráda, který měl členství předplacené už 14 dní a se systémem měl do té doby jen dobré zkušenosti. Dalším faktorem mého rozhodnutí byla možnost vrácení celkové hodnoty měsíčního členství v případě nespokojenosti.
Systém Zcode jsem začal používat hned od prvního dne mého členství. Upřímně řečeno, vůbec jsem nevěděl, kde začít, s čím pracovat a co ve skutečnosti dělat. Celý den mi trvalo, než jsem pochopil, jak stránky a s nimi i nové možnosti VIP členů fungují.

První výhodou VIP členství je přístup ke všem nástrojům, které tato stránka nabízí. Jedná se o různé analytické nástroje, postupy, měřítka a vyhodnocování statistik všech sportů od tenisu, přes basketbal, americký fotbal, hokej, fotbal a mnoho dalších. Tyto nástroje slouží k tomu, aby si VIP člen těchto stránek mohl na základě nástrojů vytvářet tipy sám. Než se tak ale stane, je dobré si o těchto nástrojích přečíst anebo se podívat na videa, která jsou na stránkách vytvořena pro jejich lepší pochopení a následnou aplikaci.
Další výhoda plynoucí z VIP členství je přístup na zeď. Na této stránce se shromažďuje komunita všech VIP členů systému Zcode a zveřejňují se zde jejich tipy. Denně takovýchto příspěvků je kolem 200. Přidávají se sem tipy ze všech sportů. Po čase si člověk může všimnout, že někteří tipéři jsou v přispívání na zeď konzistentní a někteří z nich se snaží být i transparentní. Přesně takových je dobré se držet. Sledování jejich výsledků den po dni je dobrá cesta k tomu najít si sázkaře, který je z dlouhodobého hlediska v plusu. Většinou sázkaři zveřejní tip, procento z celkového banku, které sází a kurz na jednotlivý tip. Bohužel se najdou i takoví sázkaři, kteří na zeď přispívají a své výsledky následně falšují, jinými slovy své nezdařené tipy zveřejňují jako vyhrané. Zeď jsem využíval nejvíce a za své VIP působení jsem zde narazil na několik sázkařů, dle kterých jsem sázel a díky kterým jsem vydělal určité množství peněz. Než jsem ale k tomuto dospěl, hodně peněz jsem prohrál kvůli své nedisciplinovanosti a taky tomu, že jsem sázel podle sázkařů, kteří se zdáli jako profesionálové ale nakonec se ukázalo, že výsledky svých tipů falšují a jsou ve ztrátě.

 

V neposlední řadě chci zmínit, že VIP členové mají přístup k systémům, které dle zadaných hodnot generují tipy. S tímto nástrojem mnoho zkušeností nemám, ale pamatuju si, že někteří sázkaři měli tyto systémy na obdivuhodné úrovni, protože jim generovaly z dlouhodobého hlediska profitové tipy. Některé jsem sledoval a dle jejich tipů se inspiroval, ale většinou jsem se co se zisku týče pohyboval na hranici nuly. To přikládám především tomu, že jsem tomuto nástroji nevěnoval dostatečnou pozornost a věnoval se jiným nástrojům.
Velkou výhodou VIP členství je komunita, které se zde nachází. Jsou tam lidé, kteří teprve začínají sázet, ale jsou tam i zkušení sázkaři, kteří se sázením živý. V prostředí těchto lidí se člověk učí o sázení mnohem rychleji, než když testuje své znalosti sázení formou pokus-omyl. 

Po měsíční zkušenosti se Zcode můžu říct, že je to skvělý nástroj pro lidi, kteří mají nějaké peníze navíc a chtějí se v sázení posunout dále. Nutno dodat, že pro dosažení optimálních výsledků z využívání všech nástrojů Zcode musí člověk obětovat spoustu času jejich studiu. 
Zcode VIP členství jsem po měsíci zrušil z důvodu poměrně vysoké měsíční částky a nedostatku času pro optimální využití všech výhod plynoucích z tohoto členství. K mému překvapení jsem po zažádání o vrácení peněz za členství dostal peníze do poslední koruny zpět na účet. VIP členství Zcode plánuji v budoucnu znovu aktivovat.

Tolik zkušenosti dalšího uživatele Z Code. Já si s hodnocením počkám až po uplynutí měsíčního testovacího období, ale v mnoha věcech se s ním zatím shoduji. Další část představení Z Code plánuji napsat v nejbližších dnech. Pokud vás mezitím bude něco zajímat, ptejte se na mojí FB stránce nebo ve skupině, kam pravidelně přidávám statistiky tipů. Přikládám i odkaz pro vyzkoušení Z Code.

Web v roce 2019 vytvořil a spravuje Jiří Kašpar, Ba(Hons)