Premier league 3.kolo2

Fanteam představil "monstra"...

Fanteam v letošní sezóně vypisuje ke každému kolu Premier League 10-15 turnajů. Vlajkovou lodí jsou turnaje s označením “Monster”, které nabízí herna ve třech variantách. Nejlevnější má vklad 2EUR, střední 20EUR a nejdražší 200EUR. V analýzách se budu soustředit na ten nejlevnější za 2EUR, který nabízí při minimální investici zajímavé odměny.

V rámci dodržování bakroll managementu je turnaj za 20EUR aktuálně mimo můj rozpočet – i přes slušný úspěch (30. místo celkově + v jednom měsící TOP5, celkem za 300EUR) v minulém celoročním turnaji si zatím netroufám hrát dražší turnaje a investice by byla dost riziková. 

Fanteam Monster
Nabídka Monster turnajů pro 4. kolo PL

O kolik se hrálo minulý víkend?

Na hráče s nickem The G.O.A.T čekalo v pondělí na účtu víc o pěkných 460 EUR, tedy asi 12 tis. Kč (kromě prvního  místa obsadily jeho týmy ještě 108. a 115. místo). Za 2 EURa vkladu slušná výhra.. Ani odměny pro další top majitele týmů nevypadají vůbec špatně.

Fanteam top prices
Odměny pro nejlepší hráče 3. kola v Monsteru za 2EURa

Svatí a kladiváři jako základ vítěné sestavy

 

V 1. části shrnutí 3. kola jsem přidával tabulku TOP5 hráčů podle xGoals a xAsistencí. The G.O.A.T trefil hned 4 z nich – Salaha, Redmonda a duo kladivářů – Hallera a Andersona. Z tohoto pohledu je jeho vítězství zasloužené, kromě Aguera měl v sestavě všechny top ofenzivní hráče kola. 

 

Fanteam Monster 3. round
Vítězná sestava Monsteru za 2EURa

Na druhou stranu poskládat tým především z hráču West Hamu a Southamptonu bylo hodně odvážné. Volbu kladivářů bych ještě bral  – Watford nehraje na začátku sezóny dobře, prohrál oba zápasy a odehrál špatné zápasy. Vzít do sestavy větší množství (navíc poměrně levných) hráčů West Hamu se tak nabízelo jako zajímavá možnost.

U volby hráčů svatých bych byl kritičtější. Southampton v prvním venkovním zápase nepředvedl moc dobrý výkon a prohál 0:3 na Burnley. Ve druhém kole doma proti Reds sympatický výkon, ale na body nestačil.

Brighton letní změna trenéra nakopla a hraje na začátku soutěže dobře, v prvním kole výhra ve Watfordu, ve druhém sice remíza s West Hamem, ale s pořádnou porcí smůly a vysokými xGoals (2,4).

 Jít tak proti Brightonu bylo hodně odvážné. Výběr Redmonda bych ještě bral, má dobré statistiky a přes pozici záložníka hraje hodně vepředu, ale obranu svatých nepovažuji za moc dobrou volbu. 

 

Sestavu doplnil The G.O.A.T  picky, kterým nejde nic vytknout, na druhou stranu je měla spousta majitelů týmů. U Salaha, Martiala, Sterlinga i Kana se bodové přísuny čekaly a obsazování do sestav tomu odpovídalo. (procento obsazení jednotlivých hráčů do týmů v daném turnaji je uvedeno v % u každého hráče, např. Mo Salaha mělo v sestavě 23% týmů).

Celkově bych tak zhodnotil vítěznou sestavu jako spíše šťastnou. Díky výbuchu něterých favoritů (viz. souhrn 3. kola) stačilo na výhru v turnaji jen 87 bodů (např. ve druhém kole to bylo 103b.), trocha štěstí a odvaha věřit West Hamu a Southamptonu. 

V příštím kole opět o víc peněz

Díky velkému zájmu hráčů se bude hrát další víkend zase o víc peněz. Pro 4. kolo navýšil Fanteam opět garance svých Monster turnajů. V nejlevnějším za 2EURa zvednul garanci na 7500EUR, takže s minimálním vkladem se dá hrát o ještě zajímavější výhry.